Erkekleri Yatakta Mutlu Edecek 5 Hareket!

Kadın olarak erkeğini yatakta mutlu etmek isteyen kadınlar için hazırladığım bu yazıda, onların yatakta hoşuna giden ve onları çılgına çeviren şeyleri anlatacağım. Erkeğin kalbine giden yolda iyi bir yemek ne kadar etkiliyse iyi bir cinsellikte etkilidir.

Suskunluğu bırakın

Erkekler arasında yapılan araştırmalarda kadınların yatakta suskun kalmaları erkeklerin hoşuna gitmemektedir. Konuşan ve zevk aldığını dile getiren kadınlar daha etkili oluyor.

Kontrolü elinize alın

Erkekler yatakta kontrolü sevseler de yeri geldiğinde kadınının onu kontrol etmesinden de hoşlanırlar. Kadın erkeğini her türlü eline almalı ve kadınlığını ona sunmalı.

Yeni pozisyonlar deneyin

Yeni pozisyonları denemek için onu teşvik edin. Hoşunuza gidiyorsa seks oyuncaklarını da devreye sokun.

Onu şaşırtmayı deneyin

Farklı fanteziler deneyebilirsiniz, onun hoşuna giden türden kıyafetlerle değişik yaklaşımlar ve şaşırtmalı fantezilerle onu çıldırtabilirsiniz.

Kendinizi ona bırakın ve izlemesine izin verin

Utangaçlığı bir kenara bırakmanın vakti geldi bile. Ona şov yapın sizi izlemesine ve kudurmasına izin verin. Erkekler kadınını izlemeyi ve onu gözlemlemeyi çok severler.

Related posts

İlişkileri Bitiren 4 Riskli Durum Nedir?

İlişkileri Bitiren 4 Riskli Durum Nedir?

İlişki yaşadığınız kişiyle zaman zaman inişi çıkışlı dönemler yaşayabilirsiniz. Ancak ilişkiniz sizi sürekli olarak yıpratıyor ve sıkıyorsa bazı sorunlar var demektir. Bu noktada ilişkinizde dikkat etmeniz gereken durumlar bulunuyor olabilir. İşte dikkat etmeniz gereken, ilişkinizi bitiren 4...

Erkek Arkadaşınızın İyi Bir Baba Olacağını Gösteren İşaretler!

Erkek Arkadaşınızın İyi Bir Baba Olacağını Gösteren İşaretler!

Flört dönemi sevgili olma ve evliliğe giden yolda karşınızdakini tanımanız için bir yoldur. Bu yolda davranışlar, konuşmalar, ilgi ve alakayı tartarak onun ileride nasıl bir koca ve baba olacağı konusunda size fikirler sunar. Size her zaman yardımcı olmaya çalışır Sorumluluk duygusuna...

Evliliğin Altın Kuralları!

Evliliğin Altın Kuralları!

Evlilik uzun yıllar süregelmesini istediğimiz ve aile olmanın tadını yaşamak istediğimiz bir eylemdir. Ne yazık ki karşılıklı hoş görünün ve sevginin olmadığı evliliklerde kötü sonun oluşması da kaçınılmaz bir gerçektir. Evliliğin altın kurallarına hep birlikte bakalım. Geleneksel ve...

Leave a comment