Erkek Arkadaşınızın İyi Bir Baba Olacağını Gösteren İşaretler!

Flört dönemi sevgili olma ve evliliğe giden yolda karşınızdakini tanımanız için bir yoldur. Bu yolda davranışlar, konuşmalar, ilgi ve alakayı tartarak onun ileride nasıl bir koca ve baba olacağı konusunda size fikirler sunar.

Size her zaman yardımcı olmaya çalışır

Sorumluluk duygusuna sahip olan erkek arkadaşınızın, ileride çocuklarınıza iyi bir baba olacağının büyük bir göstergesidir.

Sinirlerine hakim olması ve hayatı çok ciddiye almaz

Şimdiki ilişkinizde, sizinle olan tartışmalarında ya da gündelik hayatta başına gelen talihsiz durumlarda sinirlerine hakim olmayı becerebilen, en öfkeli anında bile karakterinden ödün vermeyen bir sevgili, ileride aynı sabrı çocuklarına karşı da gösterecektir.

Ayrıntılara önem vermez ve küçük şeylerle mutlu olmasını iyi bilir 


Her daim her konuda size teşekkür eden ve sizin bile unuttuğunuz zamanlarda annenizin doğum gününü kutlamayı asla unutmayan, pahalı hediyelerden ziyade ihtiyacınız olan küçük ayrıntılarla size sürpriz yapan erkek arkadaşınız; hiç şüphesiz ki ileride çocuğunuzun küçük problemlerine de kafa yoracak ve onunla ilgili her ayrıntıya değer verecek.

Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi çok sever

Erkek arkadaşınız ilişkilerinizde sizi güldürmeyi ve eğlendirmeyi çok seviyorsa, bu özelliği çocukları ile eğlenceli ve evcilikli geçeceğini işaret ediyor.

Duygularını göstermekten korkmaz


Birlikte olduğunuz kişi duyarlı tarafını ve duygularını göstermekten korkmayan bir adam ise çocuklarının örnek alacağı ve her konuyu onunla paylaşacağını şimdiden söyleyebiliriz. Çünkü babaların daima korkusuz ve güçlü olmaları istenir.

İyi bir baba olmak istemesi 

Her şeyden önemlisi erkek arkadaşınızın şimdiden iyi bir baba olmak istediğini sürekli size dile getirmesi, onu şimdiden iyi bir baba imajına bürüyor. Eğer erkek arkadaşınız yemek yapmayı bilmiyor, tamir işinden anlamıyor ya da bebek bezini nasıl değiştireceğini bile bilmiyorsa, bu onun iyi bir baba olmayacağı anlamına gelmiyor. Kimse mükemmel değil ve hepimizin kusurları var. Fakat gerçekten harika bir baba olmak istiyorsa, en iyisini yapmaya çalışacak ve öğrenecektir.

Üzüleceğinizi bilse de, doğru olanı söylemekten asla vazgeçmemesi


Son olarak herkes için doğru olanı çekinmeden söyleyebildiği zamanlar sizin için bir o kadar çekici oluyor.  Kariyeriniz, ikili ilişkileriniz ya da aklınıza gelen herhangi bir konuda dürüst bir tavsiye almak istiyorsanız,  danışmanız gereken kişi ta kendisi. Bu kadar ağırbaşlı ve akıllı bir sevgilinin ileride çocuklarına karşı tutumunu tahmin etmek çok zor olmasa gerek.

Related posts

İlişkileri Bitiren 4 Riskli Durum Nedir?

İlişkileri Bitiren 4 Riskli Durum Nedir?

İlişki yaşadığınız kişiyle zaman zaman inişi çıkışlı dönemler yaşayabilirsiniz. Ancak ilişkiniz sizi sürekli olarak yıpratıyor ve sıkıyorsa bazı sorunlar var demektir. Bu noktada ilişkinizde dikkat etmeniz gereken durumlar bulunuyor olabilir. İşte dikkat etmeniz gereken, ilişkinizi bitiren 4...

Erkekleri Yatakta Mutlu Edecek 5 Hareket!

Erkekleri Yatakta Mutlu Edecek 5 Hareket!

Kadın olarak erkeğini yatakta mutlu etmek isteyen kadınlar için hazırladığım bu yazıda, onların yatakta hoşuna giden ve onları çılgına çeviren şeyleri anlatacağım. Erkeğin kalbine giden yolda iyi bir yemek ne kadar etkiliyse iyi bir cinsellikte etkilidir. Suskunluğu bırakın Erkekler...

Evliliğin Altın Kuralları!

Evliliğin Altın Kuralları!

Evlilik uzun yıllar süregelmesini istediğimiz ve aile olmanın tadını yaşamak istediğimiz bir eylemdir. Ne yazık ki karşılıklı hoş görünün ve sevginin olmadığı evliliklerde kötü sonun oluşması da kaçınılmaz bir gerçektir. Evliliğin altın kurallarına hep birlikte bakalım. Geleneksel ve...

Leave a comment