2018-2019 Sonbahar/Kış Gelinlik Modelleri Sizlerle!

Londra, Milano, New York, Barcelona gelinlik moda haftalarının sona ermesiyle 2018-2019 Sonbahar/Kış trendlerini yakından inceliyoruz. Geleneksel prenses silüetinden, balık tipi kesimlere, 70’li yılları anımsatan bohem elbiselere tüm gelinlik dünyasından derlediğimiz stiller, “o” elbiseyi şeçmenizde size rehberlik edecek.

İhtişamlı Pelerinler

Gece elbiselerini zenginleştirmek ve omuzları kamufle etmek için stilistlerin önerdiği şık tüller ve danteller gelinlerin ihtişamına ihtişam katıyor.

Kurdeleler ve Fiyonklar

Romantik olduğu kadar fonksiyonel de olan kurdele ve fiyonklar, yaka veya görünmesi istenmeyen ufak detayları gizlemek için olduğu kadar, gösterişli ve hacimli formlar oluşturarak özel gecesinde ilgi odağı olmak isteyen gelinlerin de tercihi.

Renkli Dokunuşlar

Sadece beyaz, krem ve pastel tonları değil, canlı renk oyunları ile tasarlanmış nar çiçeği, fuşya renkli degrade gelinlikler de dikkat çekiyor. Beyazın zarafetini ve saflığını tercih edenler, bu özgün, alışılmışın dışındaki tasarımları düğün öncesi aktiviteleri veya düğün sonrası “after party”leri için değerlendirebilirler.

Nude-tattoo

Özellikle beyaz ve ten rengi tüllerin, organzelerin üstlerini bezeyen birbirinden sofistike nakış,boncuk işlemeleri ve dantel detaylar, ten üzerineki duruşuyla görsel şölen yaratıyor.

Egzajere Volümler

Volanlı, tarlatanlı kabarık etekler ve kabarık kollar kendini özel gününde harikalar diyarında gibi hissetmek isteyen gelin adayları için doğru tercih.

Related posts

2019’un Trend Renkli Atkı Ve Bereleri!

2019'un Trend Renkli Atkı Ve Bereleri!

Kış aylarına girmek üzere olduğumuz şu günlerde atkı ve bere sezonu da açıldı. Özellikle bu kışa özel hazırlanan atkı ve bereler de,birbirinden renkli ve desenli tasarımlar ön planda. İşte 2019 kış simli atkı ve bereler... Bu kış daha renkli ve daha canlı olacaksınız Pembe, kırmızı, ekru...

Bollaşan Yada Daralan Kotlar İçin İpucu!

Bollaşan Yada Daralan Kotlar İçin İpucu!

Gerek kilodan gerek yıkamadan dolayı pantolonlarınızda şekil kaybı görülebilir. Bollaşan ya da darlaşan ve artık size iyi oturmayan kot pantolonlarınızı eski hallerine döndürmeniz için birkaç ipucu sizlerle. Kot pantolonunuz artık size çok bol geliyorsa Daraltmak için kotunuzu çamaşır...

Kadınlara Özel Kışlık Palto Trendleri!

Kadınlara Özel Kışlık Palto Trendleri!

Sonbahar kapımıza geldi dayandı, havalarda iyice soğumaya başladığı bu dönemlerde paltolar da ihtiyacımıza göre üstümüzdeki yerini almaya başladı. Peki bu sezon gardırobunuzda mutlaka olması gereken palto hangisi? Sizin için 2018-2019 Sonbahar/Kış sezonunun en iyi kışlık kadın paltoları bu...

Leave a comment